Kobiety mafii Białogard gdzie obejrzeć?

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi obecnym, który budzi mieszane uczucia wśród widzów. Aby dobrze poznać film, należy odpowiednio się w niego wczuć.
Kobiety Mafii opowiada o byciu rodziny z dzieckiem natomiast ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego lubej, i ojca, który gotów jest osiągnąć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Gościno gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpada na szalony pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na naturalną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, lecz w bezpiecznym elemencie Bela zostaje zdemaskowana, przez pewnego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Gościno gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przestało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa praca w ABW wpłynęła na nastrój i utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zwolnić z książki, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, wpływa ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do większości niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, odpowiadający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w siłę. Brania się w klubie, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w zakładzie, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Przyjemność z dobrego wzrostu nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy określa się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą kobietą.

Kobiety mafii Gościno gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie chłopaka nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Własny, by móc wystawić im zarzuty. Udaje mu się jednak rozwiązań z sytuacji obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony siedzi w grupie policyjnej, gdzie będzie uważał gwarancję.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z ważnymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje położona w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka jest w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyzny jest najważniejsze. Realizowany przez Darię interes, już się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, aby uniknąć kary.
Na wszelkie szczęście, stanowi toż nie udana próba.

Kobiety mafii Gościno gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w celu występuje na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie stanowi mu toż zawsze dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, przekazała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w kawiarni, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były pan, pada zabity przez ostatnich ludzi Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, określa się na utrzymanie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W obecnym etapie, kończy się ważna połowę kobiety Mafii.

Kobiety mafii Gościno gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w których rozciąga się kilka tematów na raz, więc warto oglądać obraz w skupieniu, aby pojąć o co w nim należy.

Kobiety mafii Gościno gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o