pożyczki w Vivus.pl.

Pożyczka w Vivus.pl przez Internet lub telefon, pytania i odpowiedzi dotyczące spłaty, weź pożyczkę i zarabiaj. Wszystkie informacje na temat pożyczki w Vivus.pl. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oferują różnego rodzaju rozwiązania. Są otwarcie na klienta, stawiają na jakość najwyższych usług.

Pożyczka Vivus.
Pożyczka Vivus jest na tyle wygodna, że można ją wziąć bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Pierwszą pożyczkę można wziąć aż do 3000 zł a do tego RRSO wynosi 0%. Także jak widać, jest to okazja.

Jak działa pierwsza pożyczka w Vivus?
Pierwsza pożyczka w Vivus.pl jest zupełnie darmowa, nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów, dlatego też warto z niej skorzystać. Wygląda to w następujący sposób, a mianowicie, jeżeli klient zdecyduje się na wzięcie pożyczki w Vivus.pl na kwotę w wysokości 1500 zł to dokładnie taką samą kwotę musi oddać po 30 dniach. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kruczków. Wszystko jest przejrzyste oraz zrozumiałe. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Oprocentowanie również w skali roku również jest stałe i wynosi 0%, a do tego cały koszt zaciągniętej pożyczki to także 0%. Jak widać oferta, jest zachęcająca. Vivus.pl nic przed swoimi klientami nie ukrywa, żadnych dodatkowych kosztów. Wręcz przeciwnie, jeśli klient jest zadowolony każdy kolejny klient, który będzie zadowolony z usług Vivus.pl, a mianowicie będzie wyrażał swoją radość z tego, że w sposób łatwy i szybki spłacił pierwszą pożyczkę i jeżeli zaciągnie kolejną, to opłata kolejnej pożyczki będzie zależała od tego, jaka zostanie zaciągnięta kwota oraz na jaki czas. Wszystko można sobie sprawdzić na Stonie vivus.pl za pomocą suwaka. Wystarczy wybrać na nim kwotę, która interesuje klienta oraz czas spłaty, po wybraniu tych opcji wszystko dokładnie zostanie wyliczone. Także klient będzie miał przedstawione czarno na białym.

Poprzez wzięcie pożyczki w vivus.pl można dodatkowo zarabiać. Pokrótce wygląda to w ten sposób, że wystarczy polecić swojemu znajomemu, siostrze, tacie, mamie czy innym vivus.pl. Jeżeli zarejestrują się na tej stronie i złożą formularz o pożyczkę i otrzymają ją, wtedy my za każdą poleconą osobę otrzymujemy dodatkowe 30 zł, które są przelewane na nasze konto. To tylko tak pokrótce. Postaram się przedstawić to bardziej szczegółowo.

Zarabiaj z vivus.
Zarabiaj, zapraszając znajomych.
Wystarczy, że na przykład przy kawie podczas rozmowy ze znajomymi czy swoimi najbliższymi powiemy im o vivus.pl Warto zachęcić swoich znajomych oraz najbliższych do skorzystania z pożyczki w vivus, ponieważ naprawdę wiele możemy na tym zyskać. Kolejnym krokiem jest to, że musimy uzyskać zgodę od swoich znajomych bądź najbliższych, na przesłanie zaproszenia. Kiedy już taką zgodę otrzymamy należy na stronie internetowej vivus.pl wpisać adres e-mail swojego znajomego oraz jego numer telefonu, to jest naprawdę bardzo ważne, bez tej czynności nie będziemy mogli nic dalej zrobić. Kiedy już jest zgoda, są podane dane, zostanie wysłane zaproszenie, które jest wysyłane w naszym imieniu. Po tych wszystkich czynnościach będziemy mogli się cieszyć dodatkowymi pieniążkami na naszym koncie w wysokości 30 zł.

Jak już wiadomo, te 30 złotych otrzymuje się pojedynczo, za każdego poleconego znajomego. Także jak widać, naprawdę spore pieniążki można zarobić, które zapewne się każdemu przydadzą. Czyli im więcej osób, uda nam się namówić na wzięcie pożyczki w vivus.pl to więcej zarobimy. Na przykład prosty rachunek, jeżeli uda nam się namówić 10 osób na wzięcie pożyczki w vivus.pl to my zyskamy aż 300 złotych. Prawda, że warto?

Jeżeli chcesz zaczerpnąć więcej informacji na ten temat, należy zapoznać się z dodatkowymi informacjami o systemie bonusowym, które znajdują się na stronie internetowej vivus.pl
Należy również pamiętać, że oprócz tego, że na stronie internetowej vivus.pl należy wpisać zarówno adres e-mail oraz numer telefonu a do tego, należy zaznaczyć: Oświadczam,że wysyłam zaproszenie do skorzystania z pożyczki oferty Vivus.pl osobie, którą znam, jak i która wyraziła na to zgodę, po zaznaczeniu, należy, przycisnąć wyślij zaproszenie, to wszystko. Także jak widać, jest to bardzo proste.

Zarabiaj pieniądze z Vivus.pl.
Każdy, dzięki vivus.pl może w łatwy i szybki sposób zarobić dodatkowe pieniądze z programem bonusowym. Umów się na kawę, porozmawiaj ze znajomy, kolegą , koleżanką, powiedz mu o vivus.pl. Każdy znajomy, który się zarejestruje i otrzyma pożyczkę to dodatkowe 30 zł dla nas. Pieniądze te są przelewane proso na nasz rachunek bankowy.

Jak to działa?
Jest to naprawdę bardzo proste. Ze swojego własnego profilu na vivus.pl trzeba swojemu znajomemu wysłać maila lub SMS-a z zaproszeniem, należy polecić swojemu znajomemu wzięcie pożyczki właśnie w Vivus.pl. Trzeba podkreślić, że pierwsza pożyczka jest zawsze darmowa. Jest to naprawdę bardzo korzystne dla każdego, że przy braniu pożyczki nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów. 30 zł zostanie przelane na nasz rachunek bankowy, jeżeli znajomy zarejestruje się na stronie internetowej vivus.pl oraz weźmie pożyczkę.

Jak mój znajomy może się zarejestrować?

Również nie jest to nic trudnego. Nasz znajomy musi po prostu przygotować kilka podstawowych danych, które są niezbędne do zarejestrowania. A mianowicie: imię, nazwisko, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, swój prywatny adres e-mail oraz hasło do swojego profilu. Są to dane, które są wymagane podczas rejestracji. Kiedy wszystkie dane zostaną już wpisane, etapem kończącym rejestracje jest przelanie 0,01 złotych na rachunek bankowy vivus.pl, przelew ten jest niezbędny do zakończenia procesu rejestracji.

Na co należy zwrócić uwagę?
Warto niektóre rzeczy dokładnie sprawdzić, a mianowicie:
Bardzo ważne jest to, czy aby nasze zaproszenie zostało wysłane do odpowiedniej osoby, dlatego też należy bardzo dokładnie sprawdzić jednakowo adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, który wpisaliśmy.

Ważne jest również to by nasz znajomy, który dokonuje rejestracji, wpisał, dokładny swój numer telefonu, oraz adres e-mail, na który wysyłamy zaproszenie.
Konieczne jest również to by nasz znajomy zrealizował przelew na kwotę 0,01 złotych na rachunek bankowy vivus.pl, po czym otrzyma pożyczkę.
Także warto zapraszać znajomych, zachęcać ich do wzięcia pożyczki w vivus.pl i cieszyć się przy tym zarabianiem pieniędzy.
Regulamin Programu Bonusowego.

Regulamin Programu Bonusowego można znaleźć na stronie internetowej o dokładnie się z nim zapoznać.

Pożyczka Vivus.

Pożyczka przez Internet lub telefon w 3 prostych krokach!

Pierwszy krok wygląda w ten sposób, że każdy, kto jest zainteresowany wzięciem pożyczki w vivus.pl powinien się w pierwszej kolejności zgłosić się po tę pożyczkę. O pożyczkę w vivus.pl można się zgłosić na dwa sposoby zarówno przez Internet, jak i przez telefon.

Pożyczka przez Internet wygląda w następujący sposób, że trzeba po pierwsze wejść na stronę vivus.pl. Następnie należy wybrać kwotę, którą jesteśmy zainteresowani oraz czas jej spłaty. Kiedy już zarówno kwota, jak i czas jej spłaty zostaną przez nas wybrane, przyciskamy przycisk, WEŹ POŻYCZKĘ. Wyskoczy wtedy okienko, w którym należy wpisać wszystkie swoje dane, które są od nas wymagane. Kiedy już uda nam się wpisać wszystkie dane należy wysłać wniosek o pożyczkę, tutaj wystarczy, że przyciśniemy ZAREJESTRUJ SIĘ. Także, jak widać, jest to szybki i łatwy sposób wzięcia potrzebnej nam pożyczki w vivus.pl.

Drugim rozwiązaniem, o którym już wyżej wspomniałam, jest wzięcie pożyczki, przez telefon. W tym przypadku wystarczy, że usiądziemy w naszym wygodnym fotelu i wybierzemy numer telefonu 221 221 227. Telefon odbierze od nas konsultant, który poprosi nas o to, żebyśmy podali mu kwotę, która nas interesuje oraz na jak długo chcemy zaciągnąć daną kwotę. Należy również mieć przygotowane wszystkie swoje dane, ponieważ konsultant poprosi nas o podanie ich.

Wyżej przedstawione zostały dwa rozwiązania, dzięki którym możemy wziąć pożyczkę w vivus.pl w najwygodniejszy dla nas sposób. Czyli możemy wziąć pożyczkę zarówno przez Internet, jak i przez telefon. Oba te rozwiązania są niesamowicie wygodne dla klientów vivus.pl, ponieważ nie muszą wychodzić z domu, czekać w kilometrowych kolejkach jak to zazwyczaj bywa w bankach, nie ma tutaj zbędnych formalności, nie ma żadnych ukrytych kruczków, podczas rozmowy z konsultantem można mu zadać inne dodatkowe pytania, a on rozwieje wszelkie nasze wątpliwości. Także jak widać mamy tutaj wiele dodatkowych atutów zarówno przy pożyczce przez internet, jak i przez telefon.

Drugi krok polega na tym, że należy potwierdzić swoje dane. Wygląda to w ten sposób, że należy wykonać przelew ze swojego konta na kwotę 0,01 złotych na rachunek bankowy vivus.pl, istnieje również możliwość skorzystania z szybkiego przelewu BlueCash ( 1 pln). Szybki przelew BlueCash ( 1 pln) jest na tyle dobrym rozwiązaniem, ponieważ vivus.pl będzie wtedy wyraźnie widział, na które konto mają przelać pożyczkę. Najważniejsze jest to, że jeżeli zaciągamy pożyczkę, musimy być tylko i wyłącznie my posiadaczami swojego rachunku bankowego.

Bardzo ważne jest to, żebyśmy pamiętali, że należy, w tytule przelewu wpisali: „Potwierdzam rejestrację nr (wpisz swój numer rejestracji*) i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus.pl”. Jest to naprawdę niesamowicie ważne, ponieważ jeżeli tego nie wpiszemy to przelew, który zostanie zrealizowany na kwotę, 0,01 złotych nie zostanie, przyjęty. Vivus.pl wyśle do nas e-mailem numer rejestracji. Także należy pamiętać, że umieszczenie tego wpisu w tytule wiadomości jest naprawdę bardzo ważne.

Ostatnim krokiem jest krok trzeci, czyli pieniądze na naszym koncie mamy w ekspresowym tempie. Dlaczego mówimy, że w ekspresowym tempie? Ponieważ pieniądze możemy mieć na naszym koncie już w 15 minut. Te 15 minut liczy się od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Oczywiście trzeba spełniać następujące warunki, żeby pieniądze w tak szybkim tempie były na naszym koncie, a mianowicie:

– abyśmy, szybko otrzymali nasze pieniądze na konto, musimy otrzymać decyzję pozytywną, która zostanie wydana w godzinach pracy działu obsługi klienta,
– za szybkość przelania gotówki odpowiada również bank, czyli zależy, w jakim banku posiadamy nasz rachunek bankowy. Jeżeli posiadamy rachunek bankowy w następujących bankach, czyli: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski to jak najbardziej otrzymamy nasze pieniądze już w 15 minut,
– ważne jest również to, by w naszym banku były wykonywane, zarówno przelewy wychodzące, jak i przychodzące, oraz nie prowadzą żadnych przerw technicznych.
Godziny pracy działu obsługi Klienta.

Kontakt.
Godziny pracy
poniedziałek – piątek
8:00 – 22:00
Sobota- Niedziela
8:00 – 20:00
Telefon
Można się również z vivus.pl kontaktować za pomocą e-maila, na podany adres mailowy można się z vivus. pl. kontaktować oraz zgłaszać różnego rodzaju reklamacje

Kontakt do mediów jest następujący

Dane firmy
Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa, Polska
NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000418977
Kapitał zakładowy w wysokości 40 000 000 zł.
Jak podpisać umowę pożyczki?
Vivus.pl stawia głównie na nowoczesność oraz dba o środowisko naturalne. Dlatego też oferuje bardzo wygodne rozwiązanie za pomocą podpisu elektronicznego. Vivus.pl na swojej stronie udostępnił portal e-archiwum. Portal ten jest niesamowicie wygodnym rozwiązaniem dla każdego, ponieważ nie trzeba się nigdzie fatygować po to, by złożyć podpis. Portal e-archiwum posiada wszystkie umowy swoich klientów, dostęp do tych umów jest szybki oraz bardzo wygodny. Każda umowa jest odpowiednio zabezpieczona za pomocą podpisu elektronicznego. Podpis ten podlega weryfikacji za pomocą kwalifikowanego certyfikatu. Także jak widać, jest to bardzo postępowe, oraz innowacyjne rozwiązanie dla obydwu stron.
Oczywiście zawartość portalu e-archiwum jest dostępna. Aby mieć do niego dostęp należy się zalogować. Na stronę internetową, która jest zabezpieczona szyfrowanym połączeniem https://e-archiwum.vivus.pl.
Już pierwsza umowa jest dostępna na portalu e-archiwum. Aby móc się zalogować do tego portalu należy skorzystać z linku aktywacyjnego, dzięki niemu będziemy mogli ustawić swoje własne indywidualne hasło, które będzie później wymagane podczas logowania.

Numer klienta, który znajduje się na naszym profilu, trzeba wpisać w miejscu „Numer klienta”.
Link aktywacyjny to:
Można również dokonać bezpiecznej weryfikacji, podpisu elektronicznego jest to możliwe, kiedy skorzystamy z następującego linku: http://www.elektronicznypodpis.pl/informacje/aplikacje/.
Ważną informacją dla wszystkich klientów vivus.pl jest to, że nie będą oni już otrzymywać papierowych umów.

Klienci jak najbardziej mają możliwość korzystania z Portalu e-archiwum, ale oprócz tego mogą podpisywać umowę pożyczki w następujący sposób:
– po pierwsze, kiedy tylko pożyczka przez. vivus.pl zostanie udzielona, to klient otrzymuje w wiadomości mailowej umowę pożyczki, która jest zabezpieczona podpisem elektronicznym, jest on na tyle bezpieczny, ponieważ podlega weryfikacji za pomocą kwalifikowanego certyfikatu, który jest ważny,
– klient ma również prawo do tego, by jego umowa pożyczki została przesłana poprzez zabezpieczenie, które polega na bezpiecznym podpisie elektronicznym, podpis ten jest również weryfikowany za pomocą kwalifikowanego certyfikatu, który musi być zawsze ważny,
– każdy klient ma również możliwość przesłania swojego egzemplarzu umowy do vivus.pl na adres umowa@vivus.pl. Egzemplarz ten również jest zabezpieczony bezpiecznym podpisem elektronicznym, który jest oczywiście weryfikowany przez ważny kwalifikowany certyfikat,
– w przypadku kiedy klient otrzyma na swój adres mailowy swoją umowę pożyczki, która jest zatytułowana „Twoja Umowa Pożyczki vivus.pl” , to każdy klient ma prawo ją wydrukować dwa razy,
– kiedy umowa pożyczki zostanie wydrukowana przez klienta, to należy ją własnoręcznie podpisać,
– kiedy umowa jest już podpisana następną czynnością, jaką trzeba wykonać, to zeskanowanie jest, po czym należy ją wysłać na podany adres mailowy, a mianowicie. Istnieje również możliwość wydrukowania egzemplarzu, który został przez nas podpisany, po czym należy go wysłać pocztą na adres:

Libris Polska Sp. z o.o. (CPD)
ul. Gierdziejewskiego 1
02-495 Warszawa

Także jak widać, są dostępne dwa warianty, możemy wysłać pocztą lub po prostu mailem. Możemy wybrać dla siebie to rozwiązanie, które jest dla nas wygodniejsze.
Jest to podstawa dla vivus.pl do udzielenia kolejnych pożyczek.

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań konsultanci służą pomocą. Wystarczy zatelefonować do nich pod numer 221 221 227. Można również skorzystać z czatu oraz poczty kontaktując się poprzez adres mailowy

Jak spłacać pożyczkę?
Jeżeli chcemy spłacić pożyczkę w terminie, wystarczy dokonać przelewu na konto bankowe na podany adres:
Odbiorca: Vivus Finance sp. z o.o.
Adres: ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
Bank: Millennium Bank
Konto bankowe: PL11116022020000000219314405
Należy podać kwotę, jaką chcemy wpłacić, oraz bardzo ważne jest to, by w tytule przelewu wpisać numer swojej pożyczki.

Przedłuż pożyczkę.
Istnieje możliwość przedłużenia pożyczki, jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zabrakło pieniędzy oraz potrzebują więcej czasu na spłatę tej pożyczki. Vivus.pl zapewnia to swoim klientom, ponieważ rozumie, że życie płata różne figle i nie zawsze jest tak, jak sobie zaplanujemy. Także każdy klient ma możliwość przedłużenia spłaty pożyczki, musi tylko wykonać przelew na konto vivus.pl, jest to opłata za przedłużenie.

Dane do przelewu:
Odbiorca: Vivus Finance sp. z o.o.
Adres: ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
Konto bankowe: PL11116022020000000219314405
Bardzo ważne jest to, by w tytule przelewu było napisane: Przedłużenie terminu spłaty pożyczki nr ( trzeba wpisać tutaj swój numer pożyczki).
Opłatę za przedłużenie można znaleźć w Tabeli Opłat i Prowizji, ważne jest to, by przelew ten został zrealizowany jeszcze przed terminem spłaty pożyczki. Kiedy tylko vivus.pl otrzyma daną opłatę, zostanie wysłana przez nich wiadomość za pomocą SMS-a.

Opłata jest zależna od tego, jaka została zaciągnięta kwota pożyczki. Kiedy pożyczka jest brana w vivus.pl po raz pierwszy, to przedłużenie spłaty takiej pożyczki odbyć się może dwukrotnie. Inaczej jest w przypadku kiedy pożyczka jest brana kolejny raz, w takim przypadku przedłużyć termin spłaty pożyczki można tylko raz.
Jak najbardziej istnieje możliwość wzięcia kolejnej pożyczki w wyższej kwocie, natomiast nie można jej otrzymać od razu. Klient może ją otrzymać 7 dni po spłacie wcześniejszej pożyczki. Każdy klient otrzymuje wiadomość przypominającą w postaci SMS-a.

Dlaczego warto pożyczyć od Vivus.pl?
Pierwsza pożyczka jest aż do 3000 zł oraz RRSO wynosi 0%.
W przypadku pierwszej, pożyczki, oddaje się taką samą kwotę, jaką się zaciągnęło. Jeżeli wzięliśmy pożyczkę w vivus.pl w wysokości 1000 złotych to taką samą kwotę oddajemy, nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów, czy ukrytych kruczków. Nie ma tutaj prowizji ani odsetek. Wszystko jest przejrzyste oraz zrozumiałe. Pierwszą pożyczkę można wziąć w wysokości od 100 złotych do 3000 złotych. Czas spłaty tej pożyczki wynosi do 30 dni. Zarejestrować się można zarówno przez Internet, jak i przez telefon po rejestracji należy złożyć wniosek o pożyczkę.

Przedłużenie terminu spłaty.
Vivus.pl jest otwarty na potrzeby swoich klientów, dlatego też charakteryzuje się wyrozumiałością, ponieważ daje swoim klientom możliwość przedłużenia spłaty zaciągniętej pożyczki. Rozumie, że życie bywa różne i czasami spotykają nas pewne trudności, może okazać się, że brakuje nam gotówki lub czas spłaty jest dla nas zbyt krótki. Dlatego też vivus.pl oferuje przedłużenie spłaty. Należy pamiętać o tym, że przy pierwszej pożyczce przedłużenie spłaty może się odbyć dwukrotnie, natomiast przy kolejnej pożyczce przedłużenie spłaty pożyczki może się odbyć już tylko raz.
Wiarygodny pożyczkodawca.

W ciągu 7 lat Spółki z Grupy Kapitałowej 4finance Group, do której należy Vivus udzieliły swoim klientom ogromną ilość pożyczek i to na całym świecie. Liczba udzielonych pożyczek to ponad 7 milionów, zostały one udzielone w 12 krajach i to na całym świecie.

Szybka pożyczka.
Pożyczka ta jest nazywana szybką pożyczką, ponieważ pieniądze szybko trafiają na nasze konto, dzieje się to już w ciągu 15 minut. Oczywiście stanie się tak, jeżeli posiadamy swoje konto bankowe a takich bankach, jak: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski. Jeżeli posiadamy nasze konto bankowe w innym banku, to czas przelewu na nasze konto bankowe, zależy od sesji międzybankowych, są one indywidualnie ustalane przez bank. Kiedy tylko klientowi zostanie wystawiona pozytywna ocena na temat jego zdolności kredytowej, to od razu pieniądze zostają przelewane na jego konto.

Wszystko pod kontrolą.
Klient może być całkowicie spokojny, ponieważ na swoim profilu może zapoznać się z informacjami na temat własnych pożyczek, rachunków oraz aktualnych ofert, które są dostępne na vivus.pl. Aby oferty były dostępne, należy wyrazić zgodę marketingową.

Wygodny dostęp.
Istnieje kilka możliwości, by złożyć wniosek o pożyczkę. Każdy może wybrać dla siebie najwygodniejsze rozwiązanie. Wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet, telefon, lub w kioskach i salonikach prasowych Ruch. Także jak widać, wszystko odbywa się bez zbędnych formalności, każdy znajdzie najwygodniejszy dla siebie sposób złożenia wniosku.

Automatyczne przypomnienia.
Kiedy będzie się zbliżał termin płatności, klient może mieć głowę zupełnie spokojną. Nie musi mieć ciągle w głowie, kiedy ma termin spłaty, ponieważ vivus.pl wychodzi w sposób przyjazny, do swojego klienta oferując mu, kolejne udogodnienie, które polega na tym, że gdy tylko zbliża się termin płatności, to wysyłają do swojego klienta SMS-a przypominającego.

Infolinia klienta.
Konsultanci zawsze chętnie służą pomocą. Odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania oraz udzielą szczegółowych informacji, czyli wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Konsultanci są dostępni pod numerem telefonu, można również napisać maila z zapytaniem i wysłać go na adres: kontakt@vivus.pl. Konsultanci są również dostępni na czacie, również a takiej formie można z nimi porozmawiać. Także, w razie jakiejkolwiek nie wiedzy można kontaktować się przez 7 dni w tygodniu w godzinach:
– Poniedziałek – Piątek 8:00 – 22:00
– Sobota – Niedziela 8:00 – 20:00.

Nowe możliwości.
Vivus.pl oferuje także szeroką gamę produktów marketingowych, jednak aby mieć do nich dostęp oraz aby vivus.pl mógł wysyłać wiadomości drogą SMS, oraz za pomocą maila klient musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.

Opinie klientów.
Vivus.pl wyróżnia się tym, że z ich usług korzysta ogromna ilość klientów, jest to ponad 3,5 miliona zadowolonych klientów na całym świecie.

Pytania i odpowiedzi o pożyczce.
Co jest niezbędne, aby otrzymać pożyczkę w Vivus.pl?
Niezbędne są podstawowe dane, do których należy ważny dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy, oraz należy być właścicielem własnego rachunku bankowego. Te dane pozwolą na otrzymanie pożyczki w Vivus.pl. Także, jak widać potrzeba naprawdę niewiele.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Vivus.pl?
Aby otrzymać pożyczkę, należy spełniać następujące warunki, a mianowicie:
– trzeba być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej, a do tego trzeba mieć miejsce zamieszkania, również na Rzeczpospolitej Polskiej,
– każdy, kto chce się ubiegać o pożyczkę, musi mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
– pożyczkę mogą otrzymać osoby w określonym przedziale wiekowym, czyli od 19 do 78 lat,
– każdy, kto chce się ubiegać o pożyczkę w vivus.pl musi posiadać aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl,
– oprócz tego musi uzyskać pozytywną ocenę na temat swojej zdolności kredytowej,
– musi także zawrzeć z vivus.pl umowę pożyczki,
– wedle przepisów polskiego prawa osoba taka musi być konsumentem,
– wymagana jest również zdolność spłaty pożyczki, którą chcemy zaciągnąć w vivus.pl,
– kiedy chcemy ubiegać się o pożyczkę, nie możemy mieć żadnych zaległości, które są związane ze spłatą pożyczki w vivus.pl.

Co należy wpisać w tytule przelewu opłaty rejestracyjnej?
Bardzo ważne jest to, by w tytule został wpisany następujący tekst, a mianowicie: Potwierdzam rejestrację nr XYZ* i zgadzam się na warunki umowy pożyczki Vivus.pl, Vivus.pl wysyła do swojego klienta maila z numerem, który właśnie w miejscu XYZ należy wpisać,
– jeżeli mimo rejestracji nie dostaliśmy żadnej wiadomości mailowej niezwłocznie należy się skontaktować po numer,
Kiedy tylko zostanie zaksięgowana opłata rejestracyjna, to zostanie ona z powrotem zwrócona na nasze konto.

Jak działa pierwsza pożyczka w Vivus?
Pierwsza pożyczka w Vivus.pl jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla każdego klienta, ponieważ jest ona całkowicie darmowa, nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów, czyli RRSO wynosi 0%. Należy rozumieć to w ten sposób, że kiedy weźmiemy pożyczkę w wysokości 1500 zł, to dokładnie taką samą kwotę musimy oddać i ani złotówki więcej. Czas spały wynosi dpo 30 dni.
Pożyczkę tą można wziąć zarówno przez Internet, jak i telefon maksymalna jej kwota wynosi 3000 złotych. Wymagana jest także opłata rejestracyjna, jest ona jednorazowa i wynosi 0,01 złotych.

Czy w tym samym czasie można otrzymać kilka pożyczek z Vivus.pl?
Klient może mieć aktywną tylko jedną pożyczkę, ale kiedy Limit Ogólny nie został wykorzystany całkowicie podczas pierwszego wniosku klient, ma prawo do złożenia wniosku o dodatkową kwotę, do istniejącej już pożyczki. Jaką maksymalną kwotę pożyczki możemy zaciągnąć, znajdziemy w Warunkach pożyczki w tabeli Limit Ogólny.
Jeżeli chcemy złożyć taki wniosek o dodatkową kwotę pożyczki należy w takiej sytuacji zalogować się na stronie vivus.pl lub skontaktować się telefonicznie. Kiedy podejmiemy decyzję kontaktu telefonicznego, należy pamiętać, że konsultant będzie od nas wymagał hasła do profilu. Termin spłaty pożyczki przy uzyskaniu dodatkowej kwoty nie ulega zmianie, pozostaje taki sam jak do tej pory. Klient otrzyma tylko nowe warunki.

Kiedy mogę otrzymać większą kwotę pożyczki i jaką kwotę pożyczki mogę otrzymać?
Pierwszą pożyczkę można uzyskać maksymalnie do 3000 złotych.
Warto spłacać pożyczkę terminowo oraz nie naruszać zobowiązań, które są zawarte w umowie, ponieważ vivus.pl dla terminowych oraz uczciwych klientów jest informowany drogą mailową lub za pomocą SMS-a o kolejnym, limicie, jaki mu przysługuje.

Jak zostanę poinformowany/a o decyzji w sprawie udzielenia pożyczki?
Informację taką można otrzymać na trzy różne sposoby, trzeba sprawdzać swoją skrzynkę pocztową, ponieważ może zostać wysłana wiadomość na maila, drugą opcją jest wiadomość SMS oraz informacja taka może również zostać umieszczona na Profilu Klienta.

W jakim czasie pieniądze zostaną przelane na moje konto?
Pieniądze mogą być już w 15 minut na koncie, należy spełniać tylko następujące warunki:
– jeżeli chcemy mieć szybko pieniądze na koncie, to pozytywna decyzja musi zostać przyznana w godzinach pracy działu obsługi klienta,
– pieniądze znajdą się szybko na koncie, jeżeli klient posiada konto w jednym z wymienionych banków, a mianowicie: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski,
– bank klienta musi wykonywać zarówno przelewy wychodzące, jak i przychodzące.
Należy liczyć się z tym, że czas przelewu może być wydłużony, jeżeli posiadamy konto w innym banku.

Czy mogę otrzymać pożyczkę w Vivus.pl, jeśli posiadam kredyt w banku lub innej instytucji finansowej?
Tak jak najbardziej jest taka możliwość. Nie można mieć tylko opóźnień w spłatach oraz nie można być wpisanym w rejestrze dłużników.

Z jakiego rachunku powinienem przelać opłatę rejestracyjną?
Opłatę rejestracyjną należy wykonać z takiego rachunku bankowego, którego jesteśmy tylko wyłącznie my posiadaczami. Ważne jest imię i nazwisko osoby, która wnioskuje o pożyczkę.
Każdy klient może także skorzystać z systemu Blue Cash.
Każda opłata rejestracyjna jest zwracana na konto klienta.

Na jaki rachunek bankowy powinienem przekazać opłatę rejestracyjną?
Vivus.pl posiada listę banków. Wystarczy, że wybierzemy bank, w którym również mamy swoje własne konto bankowe, po czym dokonamy opłaty na podany numer. Bywa tak, że klient nie ma konta w żadnym z podanych banków, także w takiej sytuacji powinien dokonać przelewu, na konto w Banku Millenium.

Dlaczego odmówiono mi pożyczki?
– Pożyczka nie zostanie udzielona osobie, która ma mniej niż 19 lat a więcej niż 78 lat,
– kiedy osoba starająca się o pożyczkę nie jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej,
– kiedy dana osoba widnieje w rejestrze dłużników,
– kiedy niestety, ale nie spłacił wcześniejszej pożyczki w vivus.pl,
– kiedy formularz rejestracyjny jest błędnie wypełniony.

Czy potrzebny jest zastaw lub poręczenie, aby otrzymać pożyczkę?
Nie, nie jest wymagane ani poręczenie, ani zastaw.

Czy mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki?
Tak jak najbardziej jest to możliwe w takim przypadku kiedy nie został wykorzystany limit przedłużeń. W przypadku pierwszej pożyczki można dwukrotnie przedłużyć pożyczkę. W przypadku kolejnej pożyczki można ją przedłużyć tylko raz.

Jak mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki?
W pierwszej kolejności należy uiścić wpłatę prowizyjną. Informacja o tym, jak wysoka jest opłata prowizyjna, jest umieszczona na profilu klienta, ale również można otrzymać taką informację telefonicznie oraz w wiadomości e-mail.

Pytania i odpowiedzi o spłacie pożyczki.

W jaki sposób mogę dokonać spłaty pożyczki w Vivus.pl?
Wystarczy wykonać przelew na podane konto bankowe.

Jakie dane należy, podać dokonując spłaty pożyczki?
Do wykonania przelewu niezbędne są następujące dane:
Odbiorca: Vivus Finance sp. z o.o.
Adres: ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
Konto: numery kont, są zawarte, w zakładce kontakt
należy, kliknąć TUTAJ, aby przejść do zakładki „Kontakt”.
W tytule przelewu należy wpisać: Spłata pożyczki (wpisz swój numer pożyczki).

Co powinienem zrobić, jeśli nie mogę spłacić pożyczki w terminie?
Istnieje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki. Należy wykonać opłatę prowizyjną, a termin może zostać przesunięty o 7, 14, a nawet o 30 dni.

Ile razy mogę przedłużać termin spłaty pożyczki?
W przypadku pierwszej pożyczki przedłużyć spłatę pożyczki możemy dwukrotnie, natomiast przy kolejnej pożyczce jest to możliwe tylko raz.

Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki?
Tak jak najbardziej można wcześniej spłacić pożyczkę.

Co się dzieje w przypadku opóźnienia lub braku spłaty?
W takim przypadku są naliczane odsetki za zwłokę, wysokość takich odsetek wynosi czterokrotną stopę kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

Inne pytania.
Vivus.pl-kim jesteśmy?
Vivus.pl to spółka, która udziela na rynku pożyczek internetowych. Spółka ta należy do 4finance Group działa ona aż w 17 krajach.

Jakie są godziny pracy Vivus.pl?

Vivus.pl jest dostępny dla swoich klientów:
Poniedziałek – Piątek
8:00 – 22:00
Sobota- Niedziela
8:00 – 20:00

Nie pamiętam swojego hasła. Co mam zrobić?
Należy wejść na stronę vivus.pl i przycisnąć przycisk przypomnij hasło, znajduje się on w prawym górnym rogu. Należy podać swój adres e-mail. Na podany mail zostanie wysłane tymczasowe hasło oraz trzeba wpisać kod z obrazka. Automatycznie zostanie wygenerowane przez system nowe hasło, które klient otrzyma na swojego maila.

Jak zmienić adres e-mail?
W tym przypadku również należy wejść na stronę vivus.pl, po czym należy wejść na swój profil i wybrać zakładkę edytuj profil. Tam wybieramy, zmień adres e-mail, wpisujemy nowy adres e-mail, wpisujemy kod z obrazka i zatwierdzamy.

Pożyczaj odpowiedzialnie.
Pożyczka w Vivus jest odpowiednia dla Ciebie, gdy:
– masz nieplanowane wydatki i musisz to zrobić w szybkim czasie,
– kiedy jesteśmy przekonani, że spłacimy daną pożyczkę w 30 dni, ponieważ mamy stałe dochody,
– kiedy pensja tuż a my dosłanie w tym momencie potrzebujemy gotówki

Pożyczka w Vivus nie jest dla Ciebie, gdy:
– planujemy te pieniądze przeznaczyć na spłatę swoich innych długów,
– nie powinniśmy z tych pieniędzy rozwiązywać swoich problemów finansowych, które trwają już naprawdę długo,
– kiedy jesteśmy przekonani, że po prostu nie damy rady spłacić tej pożyczki.

Zanim pożyczysz:
– należy się bardzo dokładnie zastanowić nad tym, czy na pewno jest nam teraz potrzebna ta gotówka,
– należy pomyśleć nad tym, czy na pewno w wyznaczonym terminie spłacimy zaciągniętą pożyczkę,
– należy pożyczać tyle, ile naprawdę potrzebujemy, nie więcej.

Jeżeli zdecydowałeś się na pożyczkę w Vivus.pl:
– należy zapoznać się z prowizją, jaka została podana przez vivus.pl, czy na pewno nam ona odpowiada,
– trzeba dokładnie zapoznać się z warunkami,
– dokładnie przeczytać cały formularz informacyjny,
– oraz zastanowić się, czy nasza miesięczna wypłata pozwoli nam spłacić zaciągniętą pożyczkę.

Jeżeli masz kłopoty finansowe:
– nie powinno się zaciągać dodatkowych pożyczek po ty, by spłacić inne zobowiązania,
– warto skontaktować się wcześniej z vivus.pl pomoże wtedy znaleźć jak najlepsze rozwiązanie,
– najlepiej jak najszybciej zająć się swoimi kłopotami finansowymi,
– czasami lepiej ograniczyć po prostu swoje wydatki, zastanowić się nad tym, czy aby nie wydajemy zbyt dużo na niepotrzebne nam rzeczy.

Kariera.
Tożsamość.
Vivus.pl wyróżnia się tym, że są niesamowicie zaangażowani w wykonywaną przez siebie pracę, współpracują międzynarodowo, oraz posiadają ogromne międzynarodowe doświadczenie. Wyróżnia ich to, że posiadają w swojej ofercie nowoczesne technologie, które są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na czasie oraz wygodzie podczas pożyczania pieniędzy. W dużej mierze stawiają na jakość obsługi klienta.

Tak naprawdę nie byłoby, Vivus.pl bez ludzi, którzy tam pracują i się niesamowicie angażują w wykonywaną przez siebie pracę. Czyli tożsamość firmy należy rozumieć w ten sposób, że są to ludzie, którzy pracują w tej firmie. Organizowane są różnego rodzaju spotkania, podczas których prowadzone są dyskusje na temat wartości, jakimi powinna się kierować firma oraz jakie powinny motywować pracowników do dalszej pracy.

Tożsamość firmy została zbudowana dzięki ciężkiej pracy wszystkich pracowników oraz ich zaangażowania.

Wartości.
Do wartości firmy vivus.pl należy:
– energia,
– kreatywność,
– otwartość,
– pasja,
– uczciwość,
-nasze wartości.

Energia.
Mają w sobie ogromną ilość energii, dlatego też są zawsze gotowi pomóc klientom oraz pracownikom.
Kreatywność.
Są zawsze otwarcie na różnego rodzaju propozycje oraz zmiany. Poszukują oraz wspierają nowe koncepcje. Są zaangażowani również w tworzenie nowych koncepcji.
Otwartość.
Zachęcają do wyrażania własnego zdania i opinii.
Pasja.
Po prostu lubią to, co robią, ich praca jest dla nich czystą przyjemnością.
Uczciwość.
Zawsze dotrzymują danego słowa. Są konsekwentni w swoich działaniach.
Nasze wartości.
Swoje wartości stawiają na pierwszym miejscu.

Historia.
Pierwsze pracę w vivus.pl rozpoczęły się 25 lipca 2012 roku, pracowało tam 5 osób. Ruszyli oni bardzo dynamicznie. Klientów z dnia na dzień było coraz to więcej, co pozwalało im się jeszcze bardziej rozwijać. Pozwoliło to na zatrudnienie jeszcze większej liczny pracowników. Oprócz tego powstały nowe Departamenty. Także jak widać vivus.pl nie stał w miejscu, szedł do przodu. Vivus.pl jest liderem na rynku firm pożyczkowych, ale tylko i wyłącznie dzięki ciężkiej pracy wszystkich pracowników oraz ich zaangażowania. Cały czas chcą utrzymać swój się na jak najwyższym poziomie, dlatego też bardzo ciężko nad tym pracują.
Posiadają następujące działy:
– HR,
– marketing,
– prawny,
– Pion Operacyjny,
– Finanse

Ryzyko.
Vivus.pl tworzy zgrany oraz młody zespół, który na tle innych firm wyróżnia się: zaangażowaniem, inicjatywą, odpowiedzialnością, pasją, samodzielnością, skutecznością, wytrwałością, oraz zaangażowaniem.

Elastyczność.
Ich elastyczność polega na tym, że nie trzymają się określonych reguł, czy szablonów sami lubią tworzyć coś nowego.
Inicjatywa.
Każdy, kto wykazuje zaangażowanie i lubi wychodzić przed innych na przód z nowymi pomysłami są zawsze pod tym kątem doceniani.
Odpowiedzialność.
Wyróżnia ich efektywność, ponieważ są solidni oraz rzetelni.
Pasja.
Po prostu lubią swoją pracę, dzięki temu, że są zaangażowani w to, co robią po prostu, jest to dla nich zabawa, która sprawia im przyjemność oraz daje ogromne efekty jej wykonywania.
Samodzielność.
Oczywiście są zgranym zespołem, ale każdy musi mieć również predyspozycje do pojedynczego działania.
Skuteczność.
Stawiają na dobre pomysły oraz ich realizacje.
Wytrwałość.
Każdy ma prawo do błędu czy potknięcia, ale nie wolno się nigdy po potknięciu czy pomyłce zatrzymać w danym miejscu. Po prostu trzeba swój błąd naprawić i iść dalej do przodu.
Zaangażowanie.
Zespół wyróżnia się tym, że ma wiele pozytywnej energii.
Kontakt.
Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 22:00
Sobota- Niedziela
8:00 – 20:00
Telefon
221 221 227
222 062 121
Adres e-mail do kontaktu oraz zgłaszania reklamacji:
kontakt@vivus.pl
Kontakt dla mediów
Marek Bosak
biuroprasowe@vivus.pl
Dane firmy
Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa, Polska
NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000418977
Kapitał zakładowy w wysokości 40 000 000 zł.

Daj opinie (1 / 1)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o